Szanowni Państwo,

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie staramy się publikować na naszej stronie informacje o najciekawszych wyrokach w orzecznictwie podatkowym, a także omówienie najważniejszych zmian w przepisach dotyczących finansów oraz kadr i płac.

Jeżeli chcieliby Państwo dostawać od nas informacje o nowych publikacjach w formie newslettera, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Państwa adres e-mail będzie przechowywany w bezpieczny sposób i nie będzie udostępniany osobom trzecim.

Zapisz się do newslettera!

Administratorem Twoich danych osobowych jest FIGURES Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o., ul. Towarowa 35, Poznań (dalej: My). Podane przez Ciebie tutaj dane będziemy przetwarzać w celu przesyłania Ci newsletter’ów oraz w celu marketingu usług świadczonych przez naszą spółkę.

Poniższa zgoda ma charakter dobrowolny i przysługuje Ci prawo jej wycofania poprzez tą stronę lub pisząc na adres bok@figures.com.pl. Jeżeli nie jesteś zainteresowany udostępnieniem nam Twoich danych osobowych, nie wypełniaj formularza zapisu na newsletter.

Jeżeli chciałbyś wiedzieć jak przetwarzamy Twoje dane w związku z korespondencją e-mail odwiedź naszą stronę.

Zgadzam się, aby FIGURES Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o. kontaktowała się ze mną na podany adres e-mail w celu przesyłania informacji handlowych (w tym newsletter, oferty).

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz wykazywał zainteresowanie naszymi newsletterami oraz ofertami, a w szczególności nie wycofasz zgody na kontakt z naszej strony. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu:

  1. informowania Cię o nowych obowiązkach prawnych i podatkowych, przypominaniu o zbliżających się terminach rozliczeń – na podstawie Twojej zgody na przesyłanie informacji handlowych
  2. w celach marketingowych – na podstawie tzw. uzasadnionego interesu jaki mamy w tym aby przedstawiać Tobie naszą ofertę.

Odbiorcy danych

Twoich danych nie udostępniamy na własność innym podmiotom. Jednocześnie dostęp do Twoich danych mogą mieć podmioty świadczące dla nas usługi wsparcia IT, usługi programistyczne, usługi marketingowe oraz doradztwa w obszarze ochrony danych osobowych.

Twoje prawa

Masz prawo dostępu do przekazanych przez Ciebie danych, a także do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Jeżeli wycofasz swoją zgodę na komunikację marketingową pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo do przeniesienia danych do innego administratora danych. Jeśli stwierdzisz, że doszło do naruszenia przetwarzania Twoich danych osobowych, to masz prawo złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Masz również prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych w celach marketingowych.

Jeżeli nie jesteś zainteresowany udostępnieniem nam Twoich danych osobowych, nie wypełniaj formularza zapisu na newsletter

Masz pytania?

Napisz do Nas

Zadzwoń do Nas!

607 660 516